eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Zielona Góra › Export Manager with French

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Export Manager with French

Lokalizacja:

Zielona Góra

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

NR REF.: 1185257

Dla firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w woj. lubuskim poszukujemy Export Managera z językiem francuskim.
Zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z Dyr. Operacyjnym
  • Raportowanie na poziomie zarządu
  • Częste wyjazdy zagraniczne do aktualnych i pozyskanych klientów (głównie Europa Zachodnia)
  • Współpraca z klientami zamawiającymi prognozowany przez firmę towar
Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą eksportową/ opieką nad kluczowymi klientami
  • Bardzo dobra znajomość j. francuskiego (C1) oraz dobra znajomość j. angielskiego (min B2)
  • Doświadczenie w branży remontowo-budowlanej, z sektora: farbiarskiego/pianek tytanowych/chemiczno-remontowego/podłogowego lub zbliżonych
  • Silnie rozwinięte sprzedażowe kompetencje miękkie: otwartość, umiejętności negocjacyjne, komunikacja
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę lub B2B
  • Niezbędne wyposażenie, m.in. samochód służbowy, telefon.
  • Benefity pozapłacowe, m.in.: karta multisport, premie świąteczne, system kafeteryjny
  • Pakiet relokacyjny (możliwość zakwaterowania wraz z wyżywieniem)

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Sprzedaż