PracaOferty pracy Finlandia › Szkutnik Pracownik produkcji jachtów Finlandia

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Szkutnik Pracownik produkcji jachtów Finlandia

Lokalizacja:

Finlandia, Helsinki

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 miejsce pracy: Finlandia

zakres obowiązków:
Produkcja jachtów i łodzi motorowych: montaż elementów kompozytowych i drewnianych na łodziach według rysunków technicznych, okablowanie elektryczne i orurowanie zgodnie z rysunkami technicznymi, laminowanie, prace konserwacyjne i remontowe łodzi, woskowanie, malowanie

oferujemy:
- fińska umowa o pracę
- wynagrodzenie: 15,5 Euro za godzinę brutto +5,9% dodatku zmianowego
- zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy

W temacie prosimy wpisać: Szkutnik Pracownik produkcji jachtów Finlandia

Wymagania stawiane pracownikowi:

 doświadczenie
- Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.
- prawo jazdy mile widziane
- język angielski w stopniu podstawowym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Kucharz Belgia Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kucharz Niemcy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-29

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Produkcja / Przemysł