eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › Recepcjonista - okolice Berlina

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Recepcjonista - okolice Berlina

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonista do jednego z prestiżowych Hoteli – 4 gwiazdki.

Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie od 2500 euro brutto/msc,

·        stabilne zatrudnienie – niemiecka umowa o prace,

·        opiekę polskojęzycznego Koordynatora na czas trwania wyjazdu,

·        wsparcie na każdym etapie rekrutacji i pomoc w kwestiach organizacyjnych związanych z wyjazdem.

Oczekiwania:

·        doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonista,

·        znajomość j. niemieckiego na poziomie min.B2,

Obowiązki:

·        zameldowanie i wymeldowanie gości,

·        obsługa kasy fiskalnej,

·        prowadzenie wycieczek po hotelu wraz z przewodnikiem,

·        przyjmowanie rezerwacji,

·       rozpatrywanie reklamacji – w razie potrzeby,

·       kontrola należności

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu: 502 398 955

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-18

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering