eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Holandia › Programista CNC

Kto szuka:

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

Stanowisko:

Programista CNC

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

Poszukujemy wysoko zmotywowanego programisty CNC (tokarki lub frezarki), który może pracować samodzielnie i przyczynić się do zwiększenia wydajności produkcji. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za programowanie i konfigurację maszyn CNC, zapewniając optymalną wydajność i zgodność z normami jakości. Ta rola wymaga specjalistycznej wiedzy w zakresie samodzielnego tworzenia, modyfikowania i rozwiązywania problemów programów CNC.

Obowiązki:

·        Programowanie CNC:

·        Opracowywanie i optymalizacja programów CNC dla różnych operacji obróbki za pomocą oprogramowania CAM.

·        Niezależne programowanie, konfigurowanie i obsługa maszyny CNC do produkcji precyzyjnych komponentów.

·        Ekspertyza techniczna:

·        Czytanie rysunku technicznego, planów i specyfikacji, tworzenie programów CNC

·        Zapewnienie jakości:

Współpraca z zespołem, kontrola jakości w celu zapewnienia, najwyższych standardów

·        Przeprowadzanie inspekcji w trakcie procesu i dokonywanie niezbędnych korekt programu w celu utrzymania jakości.

·        Rozwiązywanie problemów:

·        Samodzielna identyfikacja i rozwiązywanie problemów z programowaniem i obróbką .

·        Wdrożenie działań naprawczych w celu rozwiązania problemów produkcyjnych i optymalizacji procesów.

·        Komunikacja:

Współpraca z zespołami produkcyjnymi i inżynieryjnymi

Oferujemy:

·        Wynagrodzenie waha się od 600-700 tygodniowo netto (17-19 za godzinę brutto) w zależności od doświadczenia.

·        Zakwaterowanie jest już potrącane z tego wynagrodzenia i będzie wynosić od 100-130.

·        Udostępniamy kwaterę z kuchnią i łazienką.

Wymagania stawiane pracownikowi:

·        Sprawdzone doświadczenie jako Programista CNC z możliwością samodzielnej pracy.

·        Znajomość oprogramowania CAM (np. Mastercam, GibbsCAM) i obsługi obrabiarek CNC.

·        Zrozumienie procesów obróbki, narzędzi i materiałów.

·        Znajomość GD&T (Geometric Dimensioning and Tolercing) i czytania schematów.

·        Umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętność podejmowania decyzji pod presją.

·        Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, B1.

·        Prawo jazdy kat. B

·        Minimum 2 lata doświadczenia jako Programista CNC.

·        Możliwość dostarczenia zdjęć z wcześniej zakończonych prac jest również plusem.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • Wynagrodzenia pracowników w działach personalnych w 2022 roku

    Wynagrodzenia pracowników w działach personalnych w 2022 roku

    W 2022 roku mediana całkowitych zarobków w działach personalnych wynosiła 6 670 PLN. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało mniej niż 5 200 PLN, a 25% najwyżej wynagradzanych zarabiało więcej niż 9 000 PLN.

  • Kto da więcej? Zarobki Polaków w obietnicach wyborczych

    Kto da więcej? Zarobki Polaków w obietnicach wyborczych

    Większość ogólnopolskich komitetów wyborczych w swoich programach przedstawia propozycje dotyczące polskiego systemu podatkowego. Eksperci inFakt sprawdzili, jakie byłyby zarobki Polaków, gdyby w życie weszły zmiany proponowane przez ...

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

  • Wynagrodzenia 2022 a znajomość języków obcych

    Wynagrodzenia 2022 a znajomość języków obcych

    Od dawna mamy świadomość, że w świecie globalizacji i rosnącej konkurencji międzynarodowej, zdolność posługiwania się językami obcymi odgrywa bardzo ważną rolę. Wyniki Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego w 2022 roku ...