PracaOferty pracy Niemcy › Pracownik produkcji w rozlewni mleka, Niemcy

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji w rozlewni mleka, Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • załadunek palet,
  • sortowanie towarów w kubkach,
  • obsługa maszyn w rozlewni,
  • napełnianie i pakowanie zgodnie ze specyfikacją produkcji,
  • sprzątanie i utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum A2,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenia w pracy na produkcji,
  • prawa jazdy + samochodu na dojazd z zakwaterowania.

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie ok 2300 euro brutto miesięcznie,
  • dodatki do wypłaty,
  • praca w systemie 3-zmianowym,
  • zakwaterowanie.

LOKALIZACJA: Münchehofe, blisko granicy z Polską

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Inżynier projektu Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kasjer/sprzedawca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-05

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł