eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niepołomice › Inżynier projektu

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier projektu

Lokalizacja:

Niepołomice

małopolskie

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i zarządzanie budową wszystkich prototypów oraz poprzednich modeli pojazdów w ramach projektu
  • Koordynowanie wymagań rozwojowych i produkcyjnych zarówno dla końcowych pojazdów, jak i grup komponentów
  • Planowanie harmonogramu i raportowanie pojazdów do momentu przekazania ich do testów
  • Opracowywanie nowych koncepcji produkcyjnych i koordynacja ich wprowadzania wspólnie z innymi markami grupy i partnerami zewnętrznymi
  • Ścisła współpraca z centrami przedseryjnymi
  • Nadzór nad terminowością wykonywanych działań
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i/lub w planowaniu produkcji oraz znajomość technologii produkcji, branży produkcyjnej
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • Samodzielność i odpowiedzialność, komunikatywność
  • Umiejętności organizacyjne, ustalania priorytetów oraz wielozadaniowość
  • Umiejętność analitycznego myślenia
Mile widziane:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2
  • Znajomość branży motoryzacyjnej
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z klientem
  • Współuczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia