PracaOferty pracy Francja › Pracownik ogólnobudowlany - bardage - atrakcyjna praca we Francji

Kto szuka:

Jobway

Pracownik ogólnobudowlany - bardage - atrakcyjna praca we Francji

Lokalizacja:

Francja

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Lokalizacja – FRANCJA –  Burgundia

Dla naszego klienta - poszukujemy ekipy do prac ogólnobudowlanych na zewnątrz oraz montowanie fasad drewnianych

Umowa francuska o prace

Projekt długoterminowy

Obowiązki :

  • praca w zespole cieśli przy montażu gotowych elementów drewnianych na obiektach zewnętrznych

  Oczekujemy

  • Chęci i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość języka francuskiego
  • oczekiwana osoba z prawem jazdy kat B
  • oferta skierowane dla ekipy 2-3 osobowej, w tym jedna osoba ze znajomością języka francuskiego.

Oferujemy

  • umowę o pracę na warunkach francuskich ,wg umowy zawartej na miejscu z pracodawcą francuskim
  • wynagrodzenie ok. 2300-2400 euro netto / miesiąc
  • wynagrodzenie dla pracownika ze znajomością jęz  francuskiego ok. 3000 euro netto / miesiąc
  • pełny wymiar czasu pracy (ok. 43 godz/tydzień )
  • Premia żywieniowa 11 euro / dzień roboczy
  • Zagwarantowane i opłacone zakwaterowanie oraz transport z/do  miejsca zakwaterowania na budowę
  • dopłata do transportu na dojazd do Francji  ( 100 – 150 euro)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania :

- doświadzcenie w pracy na budowach
- motywacja i chęci do pracy
- gotowość do wyjazdu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Jobway

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura