PracaOferty pracy Niemcy › Pracownik magazynu z wózkiem widłowym 130km od Szczecina

Kto szuka:

APN Plus Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik magazynu z wózkiem widłowym 130km od Szczecina

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

Miejsce pracy: Greifswald - Niemcy
Przewidywany start: od zaraz
Długość kontraktu: 18 miesięcy
Stawka: 14€ brutto +40€ diety

Zakres obowiązków:
- odbiór i wydanie towaru wraz z kontrolą i dokumentacją
- komisjonowanie
- obsługa wózka widłowego
- załadunek zgodnie ze specyfikacją, listem załadunkowych i dowodem dostawy
- kontrola wizualna i zgłaszanie wadliwych towarów
- obsługa komputera

Praca na 2 zmiany.

OFERUJEMY

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- wynagrodzenie płatne na konto (do 15 dnia następnego miesiąca),
- możliwość pobierania zaliczek,
- pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (pokoje jedno- lub dwuosobowe),
- niemieckie ubezpieczenie,
- dodatek świąteczny i urlopowy (po przepracowanych 6. miesiącach),
- zwrot kosztów za ubranie robocze,
- zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Niemiec w formie jednorazowego bonu paliwowego w kwocie 50€,
- 25 dni płatnego urlopu,
- opiekę polskojęzycznego koordynatora,
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Niemiec.

Wymagania stawiane pracownikowi:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- uprawnienia na wózek widłowy
- prawo jazdy kat. B oraz samochód na dojazd do pracy
- znajomość j. niemieckiego (A2/B1)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-19

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: APN Plus Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    W I kwartale 2023 roku ZUS przeprowadził w całej Polsce 117,2 tys. kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy i wydał 7,77 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Co kontroluje ...

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?

  • Zwolnienie przez Skype. Pracownica może wygrać przed sądem pracy

    Zwolnienie przez Skype. Pracownica może wygrać przed sądem pracy

    Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...

  • Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...