PracaOferty pracy Vianen › PRACOWNIK LOGISTYKI - stawka 15,26 EUR, praca jako order picker lub na dziale ekspedycji

Kto szuka:

Euro Work

PRACOWNIK LOGISTYKI - stawka 15,26 EUR, praca jako order picker lub na dziale ekspedycji

Lokalizacja:

Vianen, Maastricht (Holandia)

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii, który jest wiodącym dostawcą produktów gastronomicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Vianen, Maastricht (Holandia)

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Czas trwania projektu: 3 miesiące okresu próbnego z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników logistycznych do pracy w dwóch do wyboru działach; jako order picker oraz pracownik ekspedycji. Praca będzie skupiała się na przygotowywaniu zamówień dla klientów do wysyłki, sortowaniu oraz pakowaniu produktów

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawka godzinowa brutto o podstawie 13,81€ + 10,5% dodatku urlopowego co daje 15,26€ (stawka dla osób powyżej 21. roku życia)
  • Za pracę w chłodnych warunkach, od 0.49€ do 1.19€ (zależnie od działu oraz zmiany)
  • Dodatek za nieregularne godziny pracy, od 25% do 100%
  • Stabilną pracę na umowę o pracę na warunkach holenderskich
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Odzież robocza zapewniona przez pracodawcę
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenia w logistyce
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Euro Work

branże: Praca fizyczna