PracaOferty pracy Holandia › Pracownik produkcji: PAKOWANIE (sałatki) / Venlo

Kto szuka:

Hobij International Work Force Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji: PAKOWANIE (sałatki) / Venlo

Lokalizacja:

Holandia, Venlo

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy chętnych kandydatów do pracy w zakłądzie który zajmuje się produkcją oraz dystrybucją żywnosci.

 Obowiązki:

-Sortowanie

-Pakowanie

-Inne proste prace produkcyjne

 Lokalizacja: VENLO

 Oferta pracy nie jest kierowana do par.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • motywacja i chęć do pracy
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

•    stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,
•    pomoc w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnika,
•    załatwienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem,
•    odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
•    dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego
•    możliwość długotrwałej współpracy,
•    opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,
•    atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową ,
•    cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy,
•    dodatek wakacyjny i urlopowy,
•    dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Hobij International Work Force Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna