PracaOferty pracy Holandia › Logistyk z językiem angielskim - obsługa wózka EPT

Kto szuka:

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Stanowisko:

Logistyk z językiem angielskim - obsługa wózka EPT

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Zbieranie zamówień za pomocą skanera bądź voice speak
  • Praca ze zróżnicowanym asortymentem od mniejszych produktów po paczki ważące do 25kg
  • Obsługa wózka EPT
  • Układanie pudełek i kartonów w różnych rozmiarach
  • Kontrola jakości i zgodności zamówień
  • Przygotowywanie gotowych zamówień do wysyłki

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach na magazynie jako order picker min 6 miesięcy z obsługą wózka EPT
  • Gotowość do pracy na halach ciepłych i zimnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego min. B1
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stawka: 13,27-19,83€ brutto/h
  • Dodatki: 25 -100%
  • Wypłaty wpływające co tydzień na konto
  • W zależności od magazynu praca na I,II lub III zmiany
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (pokoje max.2 osobowe)
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (rower lub samochód)
  • Opieka koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 34 dni

pracodawca: Covebo Work Office Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna