eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Holandia › Pracownik agrarny HOLANDIA

Kto szuka:

Work Centre Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik agrarny HOLANDIA

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.

 Aktualnie poszukujemy osób chętnych do prac polowych.

 Oferujemy pracę dla kobiet oraz mężczyzn, nie wymagamy doświadczenia w pracy za granicą. Możliwość wyjazdu w grupach.

  Oferujemy przejazd kredytowany - dotyczy konkretnej oferty.
 Więcej informacji u konsultanta.

 Miejsce pracy: Holandia, okolice Emmeloord

 Zakres obowiązków:
 - pielenie,
 - sadzenie,
 - selekcja tulipana,
 - zbiór warzyw oraz kwiatów.

 Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 13.27 EUR

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od pracowników oczekujemy:
 - silnej motywacji do wykonywania pracy,
 - wytrzymałości i chęci do pracy fizycznej.
 Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Work Centre Sp. z o.o.

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska