PracaOferty pracy Zell/ Mosel › POMOCNIK PRODUKCJI /OPAKOWANIA PLASTIKOWE

Kto szuka:

Dako Job Center

Stanowisko:

POMOCNIK PRODUKCJI /OPAKOWANIA PLASTIKOWE

Lokalizacja:

Zell/ Mosel

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

STANOWISKO: POMOCNIK PRODUKCJI

MIEJSCE PRACY:  Zell/ Mosel- NIEMCY

OPIS STANOWISKA:

 Firma produkuje plastykowe elementy dla opakowań/ opakowania
  (np. elementy opakowania  tj. zakrętki, opakowania plastikowe, kanistry, blistery kosmetyczne etc.)

▪ Obsługa maszyn / Dostosowywanie, konfigurowanie i monitorowanie systemów produkcyjnych
 ▪ Zapewnienie wewnętrznego przepływu materiałów

 ▪ Zapewnienie jakości produkcji
 ▪ Dokumentowanie danych procesowych i jakościowych zgodnie ze specyfikacjami

Obsługa maszyn (wtryskarek) / kartonowanie/ paletyzacja/ kontrola jakości – wszystkie zadania szkoleniowe/ do przyuczenia bez żadnej specjalnej wiedzy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ - NA ROK
  • DODATEK DLA KIEROWCY ZA KAŻDY PRZEJECHANY KILOMETR
  • LICZNE DODATKI: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, DODATEK ZA NADGODZINY
  • POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €
  • LICZNE PREMIE I BONUSY: M.IN. SYSTEM POLEĆ PRACOWNIK

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Dako Job Center

branże: Informatyka / Telekomunikacja