PracaOferty pracy Kassel › Pomocnik magazynu w branży spożywczej Niemcy-Zakwaterowanie/na dłużej

Kto szuka:

Grupa Ideal

Pomocnik magazynu w branży spożywczej Niemcy-Zakwaterowanie/na dłużej

Lokalizacja:

Kassel

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

POMOCNIK MAGAZYNU W BRANŻY SPOŻYWCZEJ

Wynagrodzenie: 2300 – 2400 EUR brutto miesięcznie
Miejsce pracy: okolice Bad Hersfeld, Hesja

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Prace magazynowe artykułów suchych z użyciem pick by voice (praca ze słuchawkami i "na amajzie")

Wymagania
Poszukujemy pracowników, którzy przede wszystkim:

  • mają minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku w Polsce lub za granicą
  • planują pracować dłużej – od 3 miesięcy plus
  • mają wysoką sprawność fizyczną
  • potrafią szybko dostosowywać się do nowych miejsc i zasad pracy

Doceniamy w pracownikach:

  • odpowiedzialność i uczciwość
  • koleżeńskość
  • pracę zespołową

Świadczenia
Co oferujemy?

  • Stawkę godzinową – 13,50 EUR brutto/ h i 16,88 EUR brutto/h zmiana nocna
  • Zakwaterowanie w pełni wyposażonych domach, mieszkaniach lub pensjonatach w 2/3 osobowych pokojach
  • Dojazd do pracy firmowymi busami
  • Polski zespół w pracy
  • Możliwość pracy w niektóre soboty
  • Dostępna kantyna w zakładzie pracy – dwudaniowy obiad za 3 EUR
  • Całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
  • Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
  • Oferujemy pomoc w organizacji przejazdu do Niemiec​
  • Opiekę medyczną Luxmed
  • Możliwość zaliczek
  • Wynagrodzenie wypłacane 10. dnia miesiąca

W pakiecie mamy dodatki:

  • 100EUR brutto za POLECENIE pracowników do pracy
  • 125EUR brutto za pełnienie FUNKCJI KIEROWCY firmowego busa

Gwarantujemy również:

  • 200 EUR brutto premii półrocznej ( Urlabsgeld/ Weihnachtsgeld)
  • płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza
  • możliwość zmiany lokalizacji (do dyspozycji ponad 30 miejsc pracy w Niemczech)
  • możliwości zostania na dłużej –  jeśli i Ty i my będziemy zadowoleni ze współpracy chętnie podpisujemy kontrakty na dłuży okres
  • szkolenia i rozwój – zależy nam aby osoby, które chcę się rozwijać mogły to robić – więc jeśli interesuje Cię stanowisko Leadera lub Brygadzisty pomoże Ci się rozwinąć
  • stabilne miejsce pracy – wiemy jak ważna jest stabilizacja i gwarancja pracy, szczególnie jak pracujesz za granica – to też możemy zapewnić naszym dobrze pracującym pracownikom.

*Uwaga - dostępność miejsc na projekcie jest zależna od aktualnego zapotrzebowania naszego Klienta. Jeżeli nie będziemy posiadać wolnego miejsca pracy dla oferty, którą obecnie przeglądasz, zaproponujemy Ci podobną ofertę pracy.

IDEAL WORK – to polska agencja pracy tymczasowej, która współpracuje z największymi dostawcami usług kurierskich w Europie oraz z firmami z branży produkcji, automotive, rolnictwa czy meblarskiej.
Przez lata naszej działalności na rynku niemieckim zapewniliśmy miejsca pracy tysiącom pracownikom z Polski. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i spróbuj swoich sił w pracy w Niemczech z IDEAL!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Grupa Ideal

branże: Praca fizyczna