PracaOferty pracy Prószków › Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim Prószków woj. opolskie

Kto szuka:

Carpediem Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim Prószków woj. opolskie

Lokalizacja:

Prószków

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków

  • przygotowanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • bieżąca obsługa pozyskanych klientów
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontrahentów na rynku niemieckim
  • realizacja planów sprzedażowych
  • współpraca z działem rekrutacji - koordynowanie zatrudniania pracowników na prowadzone projekty

Oferujemy

  • umowę o pracę, umowę zlecenie, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pełne wdrożenie na stanowisku pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzenia z premiami uzależnionymi od wyniku
  • bezpłatne szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy - start między 8:00 a 09:00
  • bezpłatny parking dla pracowników
  • wyjścia integracyjne
  • spotkania urodzinowe

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiającej płynną komunikację i budowanie relacji z klientami
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie Niemiec (prawa jazdy kat. B)
  • samodzielność w działaniu, determinacji i samodyscypliny

KRAZ 6760

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Carpediem Poland Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa