PracaOferty pracy Brück › Pomoc kuchenna Niemcy, zakwaterowanie, również dla par

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pomoc kuchenna Niemcy, zakwaterowanie, również dla par

Lokalizacja:

Brück

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

NIEMCY Brück

Do obowiązków będzie należało:

  • pomoc kucharzowi, przygotowanie sałatek, przygotowanie warzyw, przygotowanie deserów i małych dań

Oczekujemy:

  • język niemiecki A2 WARUNEK KONIECZNY
  • -Gesundheitspass - wymagana jest książeczka sanepidowska (można wyrobić online)
  • SAMOCHÓD NA PARĘ

Oferujemy:

  • około 1700 euro netto,
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pomoc w formalnościach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 49 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Praca - wiadomości i porady

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

  • Wynagrodzenia 2022 a znajomość języków obcych

    Wynagrodzenia 2022 a znajomość języków obcych

    Od dawna mamy świadomość, że w świecie globalizacji i rosnącej konkurencji międzynarodowej, zdolność posługiwania się językami obcymi odgrywa bardzo ważną rolę. Wyniki Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego w 2022 roku ...