PracaOferty pracy okolice Brukseli › Operator sprzętu budowlanego - okolice Brukseli, Belgia

Kto szuka:

HRBC GROUP SP. z o.o.

Stanowisko:

Operator sprzętu budowlanego - okolice Brukseli, Belgia

Lokalizacja:

okolice Brukseli, Belgia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • obsługa koparek, spycharek, walców, maszyn do asfaltowania i innych różnych ciężkich maszyn i urządzeń używanych przy budowie i utrzymaniu dróg oraz innej infrastruktury
  • ścisłe stosowanie się do instrukcji inżynierów lub nadzorujących dotyczących budowy dróg, w tym niwelowania terenu, układania asfaltu lub betonu oraz zagęszczania materiałów
  • zapewnienie bezpieczeństwa sobie i innym na miejscu pracy poprzez przestrzeganie przepisów i procedur bezpieczeństwa
  • konserwacja i inspekcja maszyn w celu zapewnienia ich prawidłowego funkcjonowania i bezpiecznego użytkowania
  • ewentualna pomoc w załadunku i rozładunku materiałów oraz w przygotowywaniu miejsca pracy

Oferujemy:

  • umowa belgijska
  • atrakcyjna stawka godzinowa około 17,40€ brutto/h (w zależności od doświadczenia)
  • wypłaty tygodniowe
  • praca 40h tygodniowo
  • świadczenia pozapłacowe w budownictwie (dodatek pogodowy, eko-kupony, składka budowlana)
  • zapewnione zakwaterowanie z wyposażoną kuchnią, pralka, WIFI
    (koszt pokoju: 1-osobowy 85€, 2-osobowy 55€)
  • zwrot za dojazd do pracy
  • zwrot kosztów dojazdu do Belgii 125€

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • uprawnienia na sprzęt budowalny
  • certyfikat VCA lub chęć jego uzyskania
  • prawo jazdy kat. C lub C+E
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub francuskiego (warunek konieczny)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 31 dni

pracodawca: HRBC GROUP SP. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura