PracaOferty pracy Magdeburg › Operator ładowarki kołowej w zakładzie produkcyjnym

Kto szuka:

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Stanowisko:

Operator ładowarki kołowej w zakładzie produkcyjnym

Lokalizacja:

Magdeburg

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Operator ładowarki kołowej w zakładzie produkcyjnym (18,75 EUR/godz.)

Miejsce pracy: Flechtingen (okolice Magdeburga)

PRACA OD ZARAZ!

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO JEST MILE WIDZIANA, ALE NIE JEST NIEZBĘDNA!

DOŚWIADCZENIE RÓWNIEŻ NIE JEST NIEZBĘDNE, ALE MILE WIDZIANE!

Opis pracy:

  • Prace produkcyjne w zakładzie produkującym systemy dociepleń;
  • Obsługa maszyn zakładowych w tym ładowarki kołowej oraz wózka widłowego;
  • Załadunek i transport odpadów produkcyjnych oraz surowca produkcyjnego;
  • Praca głównie na zewnątrz;
  • Dodatkowe proste prace okołoprodukcyjne.

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi ładowarek kołowych (np. ładowarka kołowa VOLVO L120);
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego / angielskiego;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Mobilność (własny samochód w celach dojazdu z zakwaterowania firmowego do pracy);
  • Możliwość wyjazdu z kolegą/koleżanką, spełniającym ww. wymagania (wówczas 1 samochód).

Wymagania:

  • Umowa o pracę na pełny etat - gwarantowana ilość godzin w miesiącu;
  • Zakwaterowanie w pełni wyposażone i umeblowane, z Internetem w cenie (płatne zaledwie 200 EUR/miesiąc, pozostały koszt ok. 450 EUR pokrywa Agencja);
  • Stawka godzinowa podstawowa: 18,75 EUR brutto + dodatki;
  • Stawka za nadgodzinę: 23,44 EUR;
  • Widełki netto:  min. 2.000 - 2.300 EUR (już po potrąceniu za zakwaterowanie!);
  • Płatne dni świąteczne wolne od pracy;
  • Premie wakacyjne oraz świąteczne;
  • Nasza Agencja nie stosuje tzw. Arbeitszeitkonto, co oznacza że wszystkie godziny i dodatki wypłacane są na bieżąco!
  • Możliwość odzyskania części odprowadzonego podatku dochodowego, nawet ok. 1000-2000 EUR netto rocznie - pomoc naszego biura rachunkowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Branża IT: zarobki programistów stanęły w miejscu?

    Branża IT: zarobki programistów stanęły w miejscu?

    Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

  • Zwolnienie przez Skype. Pracownica może wygrać przed sądem pracy

    Zwolnienie przez Skype. Pracownica może wygrać przed sądem pracy

    Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • GUS: średnia krajowa w IV 2023 wyższa o 12,1% r/r

    GUS: średnia krajowa w IV 2023 wyższa o 12,1% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,1% wyższe r/r i wyniosło 7430,65 zł brutto. Względem marca 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?