PracaOferty pracy Niemcy › Operator koparki/ ładowarki do drewna Kösching Niemcy

Kto szuka:

Carpediem Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator koparki/ ładowarki do drewna Kösching Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy :  85 Kösching, Niemcy

Zakres obowiązków

  • transport kłód drewna z koparką lub ładowarką z chwytakiem
  • załadunek/ rozładunek boxów z drewnem

Oferujemy

  • stawkę 14,15€ b/h + 25€ netto diety za każdy pełny przepracowany dzień
  • dodatki zmianowe: 25% nadgodziny oraz nocki, 50% niedziele, 100% święta
  • zakwaterowanie
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • możliwość zaliczek
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • samochód na dojazd z miejsca zamieszkania do pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 lub 4 zmianowym

KRAZ 6760

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Carpediem Poland Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna