PracaOferty pracy Holandia › Monter kabin ciężarówek / do 2700 EUR brutto / Holandia

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Monter kabin ciężarówek / do 2700 EUR brutto / Holandia

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań będzie należało:

  • montaż / demontaż elementów kabin ciężarówek;
  • montaż dodatkowych opon i kół na bokach tych pojazdów;
  • okazjonalne prace spawalnicze metodą MIG/MAG.

Oczekujemy:

  • doświadczenia przy montażu / demontażu dużych maszyn lub pojazdów (mile widziane doświadczenie mechaniczne);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • mile widziane doświadczenie przy spawaniu MIG/MAG;
  • prawo jazdy kat. B.

Mamy do zaoferowania:

  • zarobki od 2500 do 2700 EUR brutto / miesiąc;
  • pracę w systemie jednozmianowym;
  • zatrudnienie na holenderskiej umowie o pracę;
  • pełny etat;
  • tygodniowe wynagrodzenie;
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania;
  • pomoc w formalnościach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe