PracaOferty pracy Francja › Praca na Stoczni / Monter Rurociągów Okrętowych / Marsylia

Kto szuka:

HRBC GROUP SP. z o.o.

Stanowisko:

Praca na Stoczni / Monter Rurociągów Okrętowych / Marsylia

Lokalizacja:

Francja, Marsylia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Praca na hali:

  • prefabrykacja rur oraz innych metalowych elementów kadłubów
  • ​obróbka metali według rysunku
  • obsługa palnika acetylenowo tlenowego
  • spawanie: MIG/MAG i/lub TIG

Praca na okrętach:

  • montaż rurociągów ze stali nierdzewnej
  • montaż rur ze stali czarnej

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy 10,10€ netto za każdy dzień pracy
  • zarobki miesięczne od 2600 euro netto (w zależności od ilości przepracowanych godzin)
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h +25%, 44-48h +50%
  • darmowe komfortowe zakwaterowanie w Marsylii
  • zorganizowany dojazd: mieszkanie – praca – mieszkanie
  • możliwość uzyskania zaliczki – 3 w miesiącu
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu do Francji 50-100€
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • minimum 2 leta doświadczenia branżowego (przemysł stoczniowy/morski)
  • znajomość rysunku izometrycznego i technicznego
  • obsługa palnika acetylen-tlen
  • umiejętności spawania: MIG/MAG i/lub TIG
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: HRBC GROUP SP. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura