PracaOferty pracy Francja › Monter fasad/dociepleń - od zaraz

Kto szuka:

HRBC GROUP SP. z o.o.

Stanowisko:

Monter fasad/dociepleń - od zaraz

Lokalizacja:

Francja, Cosne-Cours-sur-Loire

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • montaż izolacji termicznej (styropian+ siatka + tynk)
  • montaż fasad/bardaży drewnianych lub metalowych
  • praca na wysokości powyżej 3 m
  • praca w ekipie polsko-francuskiej
  • przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • wynagrodzenie ok. 2395€ za 178h, 2500€ za 189h
  • darmowe zakwaterowanie
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji (50-100€)
  • możliwość otrzymania zaliczki, już po tygodniu pracy!
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w montażu izolacji min. 3 lata
  • umiejętność zacierania, tynkowania
  • brak lęku wysokości i doświadczenie w pracy na rusztowaniach
  • nie wymagamy znajomości j. obcego – praca w polskiej ekipie!
  • prawo jazdy i własne auto na wyjazd

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: HRBC GROUP SP. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura