PracaOferty pracy Niemcy › Montażysta / Stolarz do montażu mebli i kuchni

Kto szuka:

Garnowski Consulting

Stanowisko:

Montażysta / Stolarz do montażu mebli i kuchni

Lokalizacja:

Niemcy, Neubrandenburg lub Frankfurt nad Odrą

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pracodawca specjalizuje się w montażu mebli oraz niezbędnych usług dodatkowych. Główna siedziba firmy znajduje się w Dreźnie i z pomocą naszego ponad 100 osobowego zespołu oraz floty ponad 50 pojazdów od 20 lat świadczymy usługi dla renomowanych sieci sklepów meblowych w całych Niemczech. Nasza firma charakteryzuje się wysoką jakością usług, efektywnością oraz przyjaznym nastawieniem do klienta.

Dla wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko

Montażysta / Stolarz  do montażu mebli i kuchni

Neubrandenburg lub Frankfurt nad Odrą

Oferujemy :

  • bardzo dobre możliwości zarobkowe, ok 2100 EUR Netto ( monter kuchni) lub 1900 EUR Netto ( monter mebli) i terminowe wypłaty.
  • umowę o pracę na czas nieokreślony, na pełny etat, zgodnie z niemieckim prawem pracy, bezpośrednio z pracodawcą (nie poprzez agencję pracy czasowej). Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków , itp.
  • bezpłatne użytkowanie profesjonalnego sprzętu i ubrań roboczych
  • indywidualny model czasu pracy
  • zakwaterowanie w Neubrandenburg na koszt pracodawcy

Wymagane kwalifikacje:

  • doświadczenie jako montażysta mebli / kuchni lub jako stolarz meblowy
  • zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole i nastawienie na jakość
  • odpowiedzialność i umiejętność samodzielnej i czystej pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną online (zapewnione wsparcie w j. polskim).

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji  (w j. niemieckim lub polskim ) za pomocą przycisku "aplikuj".

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Cieśla dachowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Pomocnik budowlany

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-31

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Garnowski Consulting

branże: Dział techniczny