eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Holandia › Mechanik

Kto szuka:

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik

Lokalizacja:

Holandia, Rotterdam

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

Poszukujemy zmotywowanego i wykwalifikowanego mechanika do naszego zespołu. Jako mechanik będziesz odpowiedzialny za montaż, konserwację i naprawę systemów i urządzeń mechanicznych. Będziesz pracować na szerokiej gamie maszyn i instalacji, od maszyn przemysłowych po pojazdy.

Jako mechanik w naszej firmie będziesz miał okazję pracować przy ciekawych projektach i dalej rozwijać swoje umiejętności techniczne. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i stymulujące środowisko pracy, które sprzyja wzrostowi i rozwojowi.

Obowiązki:

·        Wykonywanie różnorodnych prac, takich jak wykańczanie spoin, wypełnianie płaskich i zakrzywionych powierzchni, mocowanie kluczy i wpustów, rozwiercanie otworów, dociskanie łożysk i ich wyjmowanie, montaż i wykonywanie mechanicznych elementów ruchomych w ramach, wyrównywanie i pomiar luzów oraz mocowanie wszystkiego zgodnie z określonymi metodami mocowania.

·        Ocena narzędzi, które mają być używane, praca z dużą precyzją i ocenia końcowych wyników wykonywanych samodzielnie prac;

·        Wykonywanie wszystkich zadania związanych z pracami montażowymi i produkcyjnymi.

Oferujemy:

·        Ekscytującą i wymagającą pracę w dynamicznym środowisku motoryzacyjnym.

·        Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń.

·        Wspierający zespół i pozytywna atmosfera pracy.

·        Konkurencyjne wynagrodzenie i świadczenia.

·        Zakwaterowanie

Wynagrodzenia i zakwaterowanie:

·        Wynagrodzenie waha się od 500-600 tygodniowo netto (16-18 za godzinę brutto) w zależności od doświadczenia.

·        Zakwaterowanie jest już potrącane z tego wynagrodzenia i będzie wynosić od 100-130.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

·        Ukończone wykształcenie w zakresie inżynierii mechanicznej, technologii motoryzacyjnej lub pokrewnej dziedzinie.

·        Doświadczenie jako mechanik

·        Znajomość systemów mechanicznych, narzędzi i technik.

·        Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów.

·        Umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły.

·        Gotowość do pracy w elastycznych godzinach i nadgodzinach w razie potrzeby.

·        Umiejętnościami pracy w zespole.

·        Znajomość języka angielskiego w na poziomie B1 i prawo jazdy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Mechanik rolniczy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Doradca klienta

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe