PracaOferty pracy Holandia › Kierowca kat. C lub C+E / ok. 750 EUR netto / tydzień / Holandia

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Kierowca kat. C lub C+E / ok. 750 EUR netto / tydzień / Holandia

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań będzie należało:

  • terminowe dostawy towaru do klientów;
  • bezpieczny załadunek, transport i rozładunek towaru;
  • kontrola dokumentów przewozowych;
  • kontrola pojazdu pod kątem uszkodzeń.

Oczekujemy:

  • prawa jazdy kat. C lub C+E (kod95);
  • doświadczenia w prowadzeniu pojazdów;
  • znajomości języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym.

Mamy do zaoferowania:

  • zarobki w skali od D1 do D6 uzależnione od doświadczenia w prowadzeniu pojazdów;
  • pracę na pełny etat (ok. 50 h / tydzień);
  • umowę o pracę na warunkach holenderskich;
  • pracę w systemie jednozmianowym;
  • płatny urlop;
  • premię wakacyjną;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna