PracaOferty pracy Holandia › Drukarz / Operator drukarki fleksograficznej

Kto szuka:

W&F Detacheringen

Stanowisko:

Drukarz / Operator drukarki fleksograficznej

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Posiadasz doświadczenie na stanowisku Drukarza? Nie jest Ci obcy druk fleksograficzny lub offsetowy? Jeśli tak, ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

Opis stanowiska:

·         drukowanie za pomocą maszyn fleksograficznych na różnego rodzaju materiałach

·         samodzielne obsługa drukarek ( Bobst  z 10 kolorami UV Flexo )

·        dbanie o jakość produktu końcowego, kontrola kolorów, długości powtórzeń, znaczników

·         dbanie o terminową i planową realizację zamówień

·         utrzymanie drukarki oraz porządku w obszarze obsługiwanej maszyny

·         rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania

·          wyksztalcenie średnie lub wyższe, kierunek graficzny lub odpowiednie doświadczenie

·          zainteresowany rozwiązywaniem problemów i procesów technicznych

·          chętny do pracy w systemie dwu lub trzyzmianowym

·          dokładny, zwracający uwagę na szczegóły

·           dynamiczny, chetny do nauki

·          komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

·         atrakcyjne warunki finansowe według norm NBBU

·         dodatek zmianowy

·         świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii

·         dobre warunki mieszkaniowe

·         transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

·         długoterminowe zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie pracy

·         ubezpieczenie zdrowotne

·         darmowy kurs języka niderlandzkiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-11

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: W&F Detacheringen

branże: Grafika / Kreacja artystyczna / Fotografia