eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Wrocław › Software Tester

Kto szuka:

Power Media

Stanowisko:

Software Tester

Numer referencyjny:

ST/WRO/JK

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Chcesz mieć realny wpływ na rozwój produktu oraz firmy, w której pracujesz?

Preferujesz pracę w zespole, który sam wyznacza sobie cele i system ich realizacji? – Czytaj dalej!

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT,  wywodzącej się z software house’a, tworzącej oprogramowanie dla milionów użytkowników na całym świecie poszukujemy specjalisty na stanowisko Software Tester.

Testowanie 50/50 (automatyzacja + testowanie manualne)

Twoje obowiązki:

  • Współtworzenie największego w tej części Europy systemu logistycznego
  • Testowanie serwisów i usług
  • Wsparcie testerskie i technologiczne dla procesów wewnętrznych firmy Klienta

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekuje Klient?

  • Praktycznej znajomości technik projektowania testów, min. 2-lata doświadczenia
  • Znajomości PHPa oraz frameworków Behat/PHPUnit
  • Znajomości jednego z narzędzi do automatyzacji testów, najlepiej Selenium

Mile widziane:

  • Certyfikat ISTQB
  • Znajomość systemu kontroli wersji – GIT
  • Znajomość JavaScript

Firma oferuje:

A oto co może Tobie zaoferować!

  • Umowę dostosowaną do potrzeb (B2B/UoP)
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość okolicznościowej pracy zdalnej
  • Atrakcyjne konferencje i szkolenia
  • Codzienne śniadania, soki oraz porcje owoców
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie
  • Kartę Multisport
  • Playroom
  • Pakiet relokacyjny

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-01-18

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Power Media

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Praca - wiadomości i porady

  • Przejście na emeryturę? Byle nie w czerwcu

    Przejście na emeryturę? Byle nie w czerwcu

    Zamierzasz jeszcze w czerwcu złożyć wniosek o emeryturę? Lepiej wstrzymaj się z tym do lipca. W przeciwnym razie twoich składek nie obejmie kwartalna waloryzacja. To efekt zapisów w ustawie emerytalnej, według których osoba składająca ...

  • Przeciętne wynagrodzenie III 2018

    Przeciętne wynagrodzenie III 2018

    Główny Urząd Statystyczny poinformował właśnie, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło w marcu 2018 r. 4886,56 zł. To o niemal 287 złotych więcej niż zarobiliśmy miesiąc wcześniej.

  • Zarobki pilotów Ryanair. Czy ich strajki są uzasadnione?

    Zarobki pilotów Ryanair. Czy ich strajki są uzasadnione?

    Piloci i personel pokładowy irlandzkich linii lotniczych Ryanair strajkują z przerwami od lipca 2017. Walczą przede wszystkim o przestrzeganie ich krajowych przepisów prawa pracy, natomiast przewoźnik chce stosować się do przepisów ...

  • Ty kontra minuty. Poznaj 6 technik zarządzania sobą w czasie

    Ty kontra minuty. Poznaj 6 technik zarządzania sobą w czasie

    Realizowanie wyznaczonych sobie celów i zobowiązań, których się podjęliśmy, może wydawać się niełatwym zadaniem. Wszystko jest jednak kwestią strategii i podjęcia przemyślanych kroków. W ten sposób cele przyjdą wcześniej, a ciebie ...

  • Legalne udzielanie korepetycji. Jak to zrobić?

    Legalne udzielanie korepetycji. Jak to zrobić?

    Często nauczyciele zastanawiają się, czy mogą po pracy w szkole dodatkowo dorabiać sobie jako korepetytorzy – jaką umowę wówczas podpisać i jak się potem rozliczyć z fiskusem z tych przychodów.