eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › KOORDYNATOR DS. SIECI APTEK

Kto szuka:

Praca.farmacja.pl

Stanowisko:

KOORDYNATOR DS. SIECI APTEK

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

SIEĆ APTEK CENTRUM ZDROWIA zatrudni KOORDYNATORA DS. SIECI APTEK (woj. dolnośląskie)

             OPIS STANOWISKA:

  • Zarządzanie aptekami na podległym terenie- woj. dolnośląskie

  • Preferowane miejsce zamieszkania kandydata: Wrocław, Bielawa, Dzierżoniów, Świdnica, Nowa Ruda, Strzelin, Wołów, Ziębice

  • Prowadzenie rekrutacji i selekcji

  • Działania kontrolne w aptekach

  • Udział w kreowaniu i realizowaniu strategii firmy

  • Raportowanie działań

  • Weryfikacja przestrzegania procedur i standardów

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet szkoleniowy

  • Przyjazną kulturę pracy

  • Elastyczny czas pracy (możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu)

  • Narzędzia pracy: samochód do użytku prywatnego, telefon oraz laptop

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i kartę MultiSport

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie farmaceutyczne (Magister Farmacji lub Technik Farmaceutyczny)

  • Doświadczenie pracy w aptece- minimum 2 lata

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność obsługi komputera ( pakiet MS Office)

  • Zaangażowanie i determinacja w działaniu

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać za pomocą formularza do dnia 20.05.2024 r.

"Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych

w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonej przez  WEGA INVEST Sp. z o.o. Sp. K. ul.  T. Kościuszki 14 C 72-315 Resko, na stanowisko Koordynator ds. Sieci Aptek”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 49 dni

pracodawca: Praca.farmacja.pl

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w IV 2023 wyższa o 12,1% r/r

    GUS: średnia krajowa w IV 2023 wyższa o 12,1% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,1% wyższe r/r i wyniosło 7430,65 zł brutto. Względem marca 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • Zakaz konkurencji w umowie zlecenie. Na co uważać?

    Zakaz konkurencji w umowie zlecenie. Na co uważać?

    Przy okazji zawierania umów cywilnoprawnych, ważną kwestią staje się umieszczanie w nich klauzuli o zakazie konkurencji. Choć nie ma o niej mowy w Kodeksie cywilnym, przesłanki o jej dołączeniu, zgodnie z zasadą swobody umów, poruszył ...

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...

  • Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Prawidłowość wykorzystania zwolnień lekarskich kontrolowana jest przez ZUS, ale także przez pracodawcę, jeśli zatrudnia ponad 20 osób. Czy ZUS zapowiada wizytę kontrolera? Co zrobić gdy w trakcie tej wizyty nie było nas w domu?