PracaOferty pracy Wrocław › Koordynator (k/m) ds. technicznych / Facility Management

Kto szuka:

ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K

Stanowisko:

Koordynator (k/m) ds. technicznych / Facility Management

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania
  • Zapewnienie bieżącego technicznego utrzymania nieruchomości komercyjnych
  • Przygotowywanie przetargów i zbieranie ofert
  • Organizacja kontroli technicznych
  • Kontrola technicznego wyposażenia obiektu
  • Raportowanie do centrali w Niemczech
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacji nieruchomości
  • Tworzenie długofalowych kontaktów z usługodawcami i partnerami handlowymi
  • Kontakt z naszymi najemcami
  • Controlling okresów gwarancyjnych i odbiorów
  • Przebudowa naszych nieruchomości komercyjnych
  • Kontrola faktur i ich zatwierdzanie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twój profil
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, zespołem oraz kontaktach z klientami
  • Doświadczenie w bieżącym utrzymywaniu nieruchomości
  • gotowość do odbywania podróży służbowych, prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • Dobra znajomość oprogramowania MS w szczególności Excela
  • Szkolenie przez okres 1 miesiąca w centrali firmy w Niemczech

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • Eventy & duch zespołowy
  • Onboarding & stały rozwój
  • Innowacyjna siedziba "House of inspiration"
  • Firma rodzinna & szybkie decyzje
  • Premie uznaniowe
  • Zdrowie w miejscu pracy
  • Ekspansja
  • Program poleceń pracowniczych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura