PracaOferty pracy Wrocław › Elektromechanik /darmowy dojazd/ jedna zmiana

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Elektromechanik /darmowy dojazd/ jedna zmiana

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania:

  • przeprowadzanie przeglądów maszyn i urządzeń
  • wykonywanie konserwacji maszyn urządzeń
  • naprawy, usuwanie usterek w maszynach i urządzeniach produkcyjnych

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale utrzymania ruchu
  • posiadania wiedzy z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki
  • uprawnień SEP do 1kV
  • umiejętności obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office)
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferowane:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio przez naszego Klienta)
  • wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i umiejętności: 8.000 - 9.000 PLN brutto/miesięcznie
  • pracę w systemie 1-zmianowym
  • premię frekwencyjną
  • podwyżkę wynagrodzenia raz w roku
  • dofinansowanie do karty Multisport oraz do posiłków
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Program Emerytalny
  • wczasy pod gruszą
  • bezpłatny transport pracowniczy m.in. z miejscowości: Bielawa, Dzierżoniów, Wałbrzych, Świdnica, Ciepłowody, Niemcza, Ziębice, Strzelin, Ząbkowice Śląskie, Łagiewniki, Strzegom, Kostomłoty, Kąty Wrocławskie, Wrocław

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Informatyka / Telekomunikacja