eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Słubice › Specjalista ds. systemu ERP

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. systemu ERP

Lokalizacja:

Słubice

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania:

  • sprawowanie pieczy nad funkcjonowaniem systemu ERP
  • prowadzenie szkoleń użytkownikom systemu
  • rozwój systemu ERP o nowe funkcjonalności
  • kontakt z konsultantami
  • tworzenie skryptów, podstawowe projektowanie
  • migracje danych między systemami, rozwój raportowania

Oczekiwania:

  • preferowane wykształcenie informatyczne
  • biegłość w obsłudze komputera (pakiet MS Office)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferowane:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio z naszym Klientem)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach
  • świadczenia pozapłacowe: pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dodatek energetyczny
  • dopłaty do dojazdów do pracy
  • wsparcie w relokacji/możliwość zakwaterowania

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Informatyka / Telekomunikacja