PracaOferty pracy Wrocław › Automatyk Utrzymania Ruchu | atrakcyjne zarobki| dojazd pracowniczy

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Automatyk Utrzymania Ruchu | atrakcyjne zarobki| dojazd pracowniczy

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania:

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie maszyn i urządzeń produkcyjnych (pod względem automatyki i elektryki)
  • sprawowanie pieczy nad instalacją nowopowstających linii technologicznych (pod względem jakości i bezpieczeństwa pracy)
  • nadzorowanie dokumentacji technicznej
  • współpraca z producentami maszyn i urządzeń
  • udoskonalanie układów sterowania

Oczekiwania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność odczytywania schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych
  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

Oferowane:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio przez naszego Klienta)
  • zarobki uzależnione od posiadanej wiedzy i umiejętności: 8500 - 12 500 PLN brutto/miesięcznie
  • pracę przy zautomatyzowanych liniach produkcyjnych
  • możliwość planowania ścieżki kariery oraz dostęp do szkoleń branżowych
  • dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce oraz do Karty Multisport Plus
  • prywatną opieką medyczną, ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny, możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • pakiet dla rodzica (dodatkowy dzień opieki, wyprawka dla noworodka, mleko dla niemowląt)

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł