PracaOferty pracy Czerwonak › Młodszy Elektryk (bez doświadczenia), od zaraz

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Młodszy Elektryk (bez doświadczenia), od zaraz

Lokalizacja:

Czerwonak

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż wiązek elektrycznych oraz elektrycznych urządzeń w naszych pojazdach
  • wykonywanie zmian w instalacji elektrycznej zgodnie z dokumentacją techniczną
  • podłączanie urządzeń elektrycznych i uruchamianie pojazdów
  • uczestnictwo w szkoleniach w zakresie obsługi dokumentacji technicznej i uruchamiania pojazdów

WYMAGANIA:

  • chęć rozwoju w dziedzinie elektryki, oferujemy kompleksowe szkolenia
  • wykształcenie minimum zawodowe, preferowane o kierunku elektrycznym
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym: I zmiana 06:00 - 14:00; II zmiana 15:00 - 23:00
  • zainteresowanie mechaniką pojazdową
  • uprawnienia elektryczne do 1kV - mile widziane

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz rozwoju w jej strukturach
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie związane z osiąganymi wynikami
  • prace od poniedziałku do piątku, bez nocnej zmiany, wolne weekendy 😊

PAKIET BENEFITÓW:

  • opiekę medyczną
  • karty sportowe
  • możliwość nauki języków obcych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • dofinansowanie do posiłku
  • dofinansowanie wypoczynku
  • premię gwiazdkową
  • przyzakładowy żłobek
  • parking dla pracowników

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Operator maszyn // Praca od zaraz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Ślusarz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Informatyka / Telekomunikacja