eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Baranowo › Magazynier

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja:

Baranowo

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oczekujemy:

- możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz

- gotowości do pracy stojąco-chodzącej

- rzetelności i odpowiedzialności

- mile widziane doświadczenie na magazynie

Oferujemy:

- wynagrodzenie w przedziale 27,70-29 zł brutto/h

- premia frekwencyjna do 3 zł netto do każdej godziny!

- premia wydajnościowa uzależniona od ilości i jakości kompletacji

- dla chętnych praca w sobotę dodatek 50 zł

- umowę zlecenie

- praca na 2 zmiany w godzinach 6-14 oraz 14-22

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia 2022 a znajomość języków obcych

    Wynagrodzenia 2022 a znajomość języków obcych

    Od dawna mamy świadomość, że w świecie globalizacji i rosnącej konkurencji międzynarodowej, zdolność posługiwania się językami obcymi odgrywa bardzo ważną rolę. Wyniki Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego w 2022 roku ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Dzień wolny za święto w sobotę. Kiedy przysługuje i jak odebrać wolne za 11 listopada?

    Dzień wolny za święto w sobotę. Kiedy przysługuje i jak odebrać wolne za 11 listopada?

    Chociaż tegoroczny Dzień Niepodległości 11 listopada wypada w sobotę, to pracownicy nie stracą prawa do wypoczynku z tego tytułu. Według obowiązujących przepisów pracodawca musi udzielić dnia wolnego od pracy w innym terminie dla osób ...

  • GUS: średnia krajowa w VII 2023 wyższa o 10,4% r/r

    GUS: średnia krajowa w VII 2023 wyższa o 10,4% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,4% wyższe r/r i wyniosło 7485,12 zł brutto. Względem czerwca 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe o ...