PracaOferty pracy Poznan › Konsultant ds. papierów ozdobnych

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Konsultant ds. papierów ozdobnych

Lokalizacja:

Poznan

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poznan
NR REF.: 1183374

Twoja następna firma

Obecnie dla swojego klienta, który jest wiodącym dystrybutorem papieru, opakowań i rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej w Europie poszukuje osoby na stanowisko Backseller – Konsultant ds. Papierów Ozdobnych (praca częściowo w terenie - woj. Wielkopolskie i Kujawsko-Pomorskie).

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

- kreatywność

- śledzenie bieżących trendów i biegłość w obsłudze Social Mediów

- doświadczenie we współpracy z designerami, projektantami, agencjami marketingowymi

- umiejętność pracy w systemie projektowym

- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji

- otwartość na pracę w terenie i prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

- kreowanie popytu rynkowego na papiery ozdobne

- organizowanie warsztatów, szkoleń i prezentacji dla klientów itp.

- monitorowanie oferty produktowej i działań konkurencji

- wspieranie działu sprzedaży

Co zyskujesz?

- pracę w dynamicznej zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- samochód służbowy do użytku prywatnego

- pakiet Benefitów

- pakiet szkoleń

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura