PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista / Szkoleniowiec ds. Safeguarding

Kto szuka:

Fundacja ADRA Polska

Stanowisko:

Specjalista / Szkoleniowiec ds. Safeguarding

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Kompleksowe prowadzenie szkoleń z obszaru Safeguardingu;
  • Przygotowanie i aktualizacja materiałów szkoleniowych;
  • Opracowywanie i prowadzenie szkoleń dotyczących bezpieczeństwa Kobiet, Dzieci, Młodzieży oraz ochrony przed nadużyciami;
  • Dostosowywanie treści szkoleń do różnych grup docelowych, w tym Pracowników, Wolontariuszy, Beneficjentów;
  • Współpraca ze Specjalistami ds. Safeguardingu;
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji, przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, rozporządzeń RODO oraz zasad z zakresu Safeguarding, BHP;
  • Współpraca z zespołem Fundacji

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • Znajomość praw, polityk i procedur oraz wytycznych z zakresu Safeguardingu;
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń;
  • Uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalących umiejętności z zakresu Safeguardingu;
  • Zapewnienie wysokiej jakości i interaktywności szkoleń w celu maksymalizacji efektywności przekazu;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, komunikatywność;
  • Znajomość obsługi pakietu Office

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Formę zatrudnienia (UZ, B2B) w zależności od preferencji Kandydata/Kandydatki;
  • Otwartość na inicjatywy;
  • Szkolenia, spotkania integracyjne;
  • Możliwości rozwoju w środowisku międzynarodowym;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-19

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Fundacja ADRA Polska

branże: Edukacja / Praktyki / Staże