eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Inspektor/Specjalista ds. BHP

Kto szuka:

UNIBEP S.A.

Stanowisko:

Inspektor/Specjalista ds. BHP

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowalnej lub produkcyjnej,
  • Praktyczna znajomość przepisów BHP, PPOŻ i prawa pracy,
  • Umiejętność identyfikacji potencjalnych zagrożeń i problemów w obszarze BHP i PPOŻ,
  • Umiejętność oceny ryzyka zawodowego,
  • Komunikatywność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • Mile widziane specjalistyczne szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej,
  • Mile widziany Kurs Pierwszej Pomocy Kwalifikowanej.

Twoim zadaniem będzie

  • Realizowanie zadań służby BHP wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów,
  • Kontrolowanie warunków pracy i przestrzegania przepisów oraz wymogów BHP i PPOŻ na terenie realizowanych projektów,
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń i instruktaży w zakresie BHP i PPOŻ,
  • Tworzenie i opiniowanie wewnętrznych instrukcji / procedur w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Inicjowanie działań mających na celu wzrost świadomości pracowników i podwykonawców w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony życia,
  • Opiniowanie dokumentacji (BIOZ, IBWR, projektów i planów technicznych itp. .) pod kątem BHP i PPOŻ,
  • Współudział w projektach wdrażanych w organizacji w obszarze BHP.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. konsultacje z psychologami, dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne posiłki regeneracyjne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: UNIBEP S.A.

branże: Inne / Pozostałe