PracaOferty pracy Warszawa › Senior Recruitment Consultant - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Senior Recruitment Consultant - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Senior Recruitment ConsultantMiejsce pracy: Warszawa

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych dla klientów z określonej branży
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie najlepszych Kandydatów wykorzystując różne metody i narzędzia, m.in. Direct i Executive Search
  • Aktywna sprzedaż usług doradztwa personalnego
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z Klientami w kanale B2B
  • Redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, monitorowanie i uzupełnianie elektronicznej bazy Kandydatów
  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Kandydatami

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług doradztwa personalnego
  • Umiejętność odkrywania w Kandydatach talentów (nie możemy się doczekać jaki talent odkryjemy w Tobie!)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, wnikliwość i otwartość na codzienne wyzwania
  • Nastawienie na realizację celu i chęć pracy w dynamicznym otoczeniu rynkowym
  • Wykształcenie wyższe (jesteśmy otwarci na Ciebie także jeśli jeszcze studiujesz)

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system prowizyjny oraz pakiet benefitów pozapłacowych
  • Atrakcyjną, transparentną ścieżkę kariery: w kierunku lidera lub eksperta
  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Wartościowe szkolenia
  • Eventy, konkursy, wyjazdy (także zagraniczne), spotkania integracyjne

Dzielimy się:

  • Naszymi wartościami, wśród których znajdują się mi.in. szacunek, kooperacja i zaangażowanie
  • Niepowtarzalną atmosferą, w której od pierwszych chwil wyczuwa się życzliwość
  • Całą masą szkoleń i możliwością uczenia się od najlepszych w branży
  • Możliwością udziału w ciekawych projektach dla prestiżowych Klientów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: HR