eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Sales Specialist with German

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Sales Specialist with German

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184003

For our Client, fintech company based in Warsaw, we are looking for candidates with fluent German skills.

You will be responsible for being a first point of contact for company’s clients, resolving their problems, updating data in different internal systems. You will be also responsible for selling company’s products.

We are looking for candidates with fluent German skills – min. C1 and high level of communication skills. Previous experience in customer service/sales field is also required.

Our Client offers trainings at the beginning of work, competitive salary and benefit package, great possibilities of further development and possibility to work remotely.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...

  • Praca w święta, niedziele handlowe i wyprzedaże pozwoli dorobić

    Praca w święta, niedziele handlowe i wyprzedaże pozwoli dorobić

    Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Bezzasadne wypowiedzenie umowy przez pracownika - jakie roszczenia pracodawcy?

    Bezzasadne wypowiedzenie umowy przez pracownika - jakie roszczenia pracodawcy?

    Ustawa Zasadnicza w art. 65 ust. 1 zapewnia każdemu wolność wyboru i wykonywania zawodu oraz wyboru miejsca pracy. W praktyce zdarza się jednak, że ta wolność wyboru bywa nadużywana kosztem zasady, że umów należy dotrzymywać (łac. pacta ...

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.