eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Process Engineer

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Process Engineer

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1182140

Naszym Klientem jest międzynarodowa grupa inżynieryjna oferująca kompleksowe usługi doradcze na najwyższym poziomie oraz dopasowane rozwiązania projektowe dla klientów z sektora energetycznego i środowiskowego. Realizowane przez firmę projekty w formule Turn Key prowadzone są zgodnie z poszanowaniem zrównoważonego rozwoju i środowiska.

Z uwagi na potrzebę rozbudowy zespołu projektowego, poszukiwany jest doświadczony Inżynier procesu, który będzie odpowiedzialny za:

  • przygotowanie dokumentacji procesowej w projekcie end-to-end;
  • symulacje procesów, bilanse ciepła, masy, PFD, UFD, P&ID;
  • obliczenia projektowe i przygotowanie specyfikacji urządzeń procesowych;
  • nadzór prowadzonych prac budowlanych i uruchomieniowych;

Poszukujemy Process Engineera, który:

  • ukończył studia wyższe kierunkowe – inżynieria chemiczna lub mechaniczna;
  • posiada min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wiedza z zakresu przepływu płynów, takich jak, m.in. biometan, wodór, CO2, amoniak;
  • ma ugruntowaną wiedzę z zakresu inżynierii procesów przemysłowych, rozumie założenia termodynamiki i mechaniki płynów;
  • potrafi pracować w programie ASPEN Hysys lub Pipeline Studio;
  • posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym;
  • jest gotowy do podjęcia współpracy przy krajowych i zagranicznych projektach;

Na zainteresowanych czeka stabilne i stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, interesujące wynagrodzenie wraz z premiami, pakiet benefitów i system pracy hybrydowej. Zatrudnieni kandydaci będą mieć możliwość rozwoju w krajowych i zagranicznych strukturach firmy.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-08

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: HAYS

branże: Inne / Pozostałe