PracaOferty pracy Warszawa › Operator maszyn introligatorskich

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator maszyn introligatorskich

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta z branży poligraficznej poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem: Operator maszyn introligatorskich, miejsce pracy: Nowy Konik/ k. Warszawy.

Zadania:

  • Ustawianie właściwych parametrów maszyn;
  • Nadzór i kontrola jakości produktów;
  • Produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją;
  • Dbałość o stan techniczny maszyn.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/zawodowe (mile widziane kierunki poligraficzne);
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku przy obsłudze maszyn introligatorskich;
  • Umiejętność organizacji pracy i samodzielność w działaniu;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie;
  • Miejsca parkingowe dla pracowników.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł