PracaOferty pracy Warszawa › Key Account Manager (hurtownie i dystrybutorzy)

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Key Account Manager (hurtownie i dystrybutorzy)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184358

Dla naszego Klienta — kompleksowej firmy będącej dystrybutorem produktów farmaceutycznych i medycznych — poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko: Key Account Managera ds. kontaktu z dystrybutorami i hurtowniami.

 Miejsce zamieszkania kandydata: Warszawa/Łódź

 Główne zadania w tej roli to:

- aktywny kontakt z dystrybutorami, producentami oraz z hurtowniami

- zawieranie umów z nowymi i aktualnymi klientami spółki

- budowanie i rozwój relacji z klientami

- analiza i monitoring rynku

- realizowanie planu sprzedaży

- przygotowywanie bieżących raportów, zestawień, planów oraz rozliczeń.

Wymagania wobec Kandydatów to:

- doświadczenie na podobnym stanowisku i nawiązane relacje wśród kluczowych klientów (warunek konieczny)

- umiejętność negocjacji i otwartość na współpracę z klientem

- samodzielność, inicjatywa oraz determinacja w osiąganiu celów.

- doskonałe zdolności negocjacyjne i komunikacyjne.

- umiejętności analityczne

Firma zapewnia:

- umowę o pracę (możliwość zatrudnienia także na podstawie umowy B2B)

- otwartość na innowacyjne podejście pracownika

- szkolenia niezbędne do rozpoczęcia pracy

- premię uzależnioną od wyników

- opiekę medyczną oraz pakiet benefitów

- samochód służbowy

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: HAYS

branże: Badania i rozwój