PracaOferty pracy Warszawa › Dobry Pracodawca szuka: KIEROWNIK APTEKI Warszawa WOLA

Kto szuka:

Praca.farmacja.pl

Stanowisko:

Dobry Pracodawca szuka: KIEROWNIK APTEKI Warszawa WOLA

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Warszawa

Stanowisko: KIEROWNIK APTEKI

Region: mazowieckie

DOBRY PRACODAWCA SZUKA DOBREGO PRACOWNIKA

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie dwumiesięczne

  • Program Multisport lub ubezpieczenie prywatne EnelMed

  • Pracę w profesjonalnym zespole

  • Szkolenia podnoszące kwalifikację i kompetencje zawodowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • Wykształcenie farmaceutyczne

  • Wiedza w zakresie standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji

  • Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

  • Umiejętność nawiązywania kontaktu

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe

  • Umiejętność zarządzania grupą pracowników

Zachęcamy do składania aplikacji.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 48 dni

pracodawca: Praca.farmacja.pl

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Praca - wiadomości i porady

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • Pierwsza pomoc w miejscu pracy. Jakie są obowiązki firm?

    Pierwsza pomoc w miejscu pracy. Jakie są obowiązki firm?

    Jak wynika z danych GUS, tylko w I. półroczu 2023 r. zgłoszono 28 400 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, czyli o 1,8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zwiększyła się również liczba poszkodowanych przypadająca ...

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...