PracaOferty pracy Warszawa › Asystent / Asystentka Kierownika Projektu

Kto szuka:

BCA Engineering Group Sp. z o.o.

Stanowisko:

Asystent / Asystentka Kierownika Projektu

Lokalizacja:

Warszawa, Białołęka

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Wspieranie Kierownika Projektu w planowaniu, monitorowaniu i koordynacji działań projektowych
  • Asystowanie w przygotowywaniu dokumentacji projektowej i raportów
  • Utrzymywanie regularnej komunikacji z zespołem projektowym oraz zewnętrznymi partnerami
  • Wsparcie administracyjne

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Praktyczne doświadczenie w pracy biurowej będzie mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Znajomość narzędzi biurowych (np. MS Office, Excel)
  • Znajomość Autocad będzie mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
  • Zachęcamy osoby z różnymi doświadczeniami do składania aplikacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: BCA Engineering Group Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa