eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Brygadzista

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Brygadzista

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Brygadzista

Miejsce pracy:  Warszawa

Oferujemy:

·         Umowa zlecenie , a po okresie próbnym przejście na umowę o pracę

·         Zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

·         praca w dni robocze  oraz możliwa tez w  sobotę  w  godz. 7.30 – 15.30

Zadania:

  • Zarządzanie podległym personelem , nadzorowanie
  • Współpraca z klientem
  • Wydawanie posiłków pacjentom do łóżek, zbieranie zastawy , zmywanie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Zaświadczenie  do celów sanitarno-epidemiologicznych od lekarza medycyny pracy

·         Gotowość do pracy w ewentualnym systemie  zmianowym

·         Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami

Osoby zainteresowane proszę wysyłać swoje CV klikając APLIKUJ

lub kontakt    tel. : 787096990

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Elektryk Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Elektromechanik

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering