PracaOferty pracy Warszawa › Asystent ds. zarządzania dokumentacją sprzętu medycznego | Branża Medyczna | Od zaraz

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Asystent ds. zarządzania dokumentacją sprzętu medycznego | Branża Medyczna | Od zaraz

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z liderów produkcji urządzeń do branży medycznej poszukujmy;

Asystent ds. zarządzania dokumentacją sprzętu medycznego

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa ul. Wołoska (model pracy hybrydowy)

Obowiązki:

  • Procesowanie zamówień w systemie CRM - otwieranie, procesowanie i zamykanie projektów, uczestniczenie w procesie konfigurowania i wyceny produktów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z wymogami postępowań przetargowych - analiza specyfikacji technicznej, opracowanie pytań, tabel technicznych oraz materiałów informacyjnych
  • Procesowanie zakupów lokalnych - kontakt z dostawcami, walidacja produktów, dostawców

Wymagania

  • Wyksztalcenie w obszarze inżynierii biomedycznej lub kierunków pokrewnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność, terminowość i umiejętność ustalania priorytetów
  • Znajomość pakietu Office 365, w szczególności Excela

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8 -16/9-17
  • Hybrydowy model pracy - 3 dni z biura/ 2 dni Home Office
  • Pełen pakiet benefitów w tym karta sportowa, ubezpieczenie na życie oraz opieka medyczna

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia