PracaOferty pracy Warszawa › Asystent / Asystentka projektanta instalacji wodno-kanalizacyjnych

Kto szuka:

NES Global Talent

Asystent / Asystentka projektanta instalacji wodno-kanalizacyjnych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OBOWIĄZKI
  • Praca przy projektach z zakresu sieci wodociągowych, kanalizacyjnych,
  • Stała współpraca z członkami zespołu projektowego w celu zapewnienia terminowej realizacji projektów, zgodnie z normami międzynarodowymi, prawem budowlanym,
  • Wspieranie projektanta w opracowywaniu rozwiązań technicznych,
  • Wspieranie w wykonywaniu rysunków, schematów, specyfikacji, opisów, raportów i innych dokumentów projektowych dostarczanych przez zespół branżowy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Inżynieria Środowiska,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Znajomość programu AutoCAD oraz obliczeniowych programów branżowych,
  • Znajomość polskiego prawa budowlanego, norm i standardów w swojej branży,
  • Umiejętność pracy w wielobranżowym zespole,
  • Komunikatywność,
  • Znajomość programu Revit będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

OFERUJEMY
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Pracę przy ciekawych i rozwojowych projektach,
  • Pracę w wielobranżowym zespole przy projektach polskich i międzynarodowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne warunki pracy i pakiety dodatkowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-28

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia