eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niepruszewo › Ślusarz narzędziowy (k/m)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Ślusarz narzędziowy (k/m)

Lokalizacja:

Niepruszewo

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • obróbka części - gwintowanie, polerowanie, wygładzanie, pasowanie części,
  • czyszczenie części,
  • montaż form, uszczelnianie, składanie.

Oczekiwania:
  • znajomość rysunku technicznego,
  • zdolności manualne, precyzja w działaniu (praca z drobnymi detalami), dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w przypadku braku doświadczenia osoba na tym stanowisku zostanie wszystkiego nauczona.

Oferujemy:
  • pracę w systemie 2-zmianowym, od poniedziałku do piątku,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + przejrzysty system premiowy oraz pakiet benefitów pracowniczych.

Miejsce pracy: Niepruszewo (k. Poznania)

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Praca na wakacje. Gdzie zarobimy najwięcej?

    Praca na wakacje. Gdzie zarobimy najwięcej?

    Tegoroczni maturzyści już mają wakacje, niebawem dołączą do nich licealiści i studenci. Dla niektórych będzie to pora odpoczynku, dla innych doskonały czas na dorobienie. Eksperci Tikrow, aplikacji z ofertami pracy natychmiastowej ...

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?

  • Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

    Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

    Minione miesiące upłynęły nam pod znakiem dynamicznie rosnącej inflacji. To tylko wzmocniło presję płacową wywieraną na pracodawcach. Pracownicy coraz częściej bowiem postulują o urealnienie ich wynagrodzeń do poziomów, które ...

  • Wypalenie zawodowe oraz quiet quitting. Jak sobie z nimi radzić?

    Wypalenie zawodowe oraz quiet quitting. Jak sobie z nimi radzić?

    Według raportu Smartscope "Dobrostan Psychiczny w Pracy" aż 2/3 Polaków może odczuwać symptomy wypalenia zawodowego. Przepracowanie, przewlekły stres czy quiet quitting to problemy, z którymi musimy sobie poradzić. W jaki sposób? Oto ...