PracaOferty pracy Warszawa › Młodszy Monter | Branża Lotnicza | Umowa o pracę | Warszawa

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Młodszy Monter | Branża Lotnicza | Umowa o pracę | Warszawa

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

la jednego ze światowych liderów branży lotniczej poszukujemy osób na stanowisko Montera konstrukcji lotniczych

Lokalizacja: Warszawa Włochy

Obowiązki:

  • Montaż poszczególnych elementów konstrukcji zgodnie z instrukcją i rysunkiem technicznym
  • Wiercenie, nitowanie materiałów
  • Montaż Hi Lock/ Hi-lites, śrub i haków
  • Przygotowywanie materiałów do obróbki

Wymagania:

  • Zaświadczenie o niekaralności - warunek konieczny
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi takich jak wiertarka, nitownica itp.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku montera lub podobnym.
  • Precyzja i dokładność w działaniu
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 - zmianowym 6.00-14.00 / 14.00 - 22.00

Oferujemy:

  • Kilkutygodniowe szkolenie wprowadzające do pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie miesięczne
  • Premię miesięczną i Premię roczną
  • Dodatek za pracę w warunkach szkodliwych
  • Ekwiwalent za pranie
  • Kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna,
  • Parking dla pracowników
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Bony świąteczne,
  • Odzież robocza
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Szkolenia rozwojowe
  • Program poleceń pracowniczych
  • Długofalową współpracę i możliwości rozwoju w strukturach firmy

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Kontrola jakości