eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Tarnobrzeg › SPECJALISTA DO SPRAW KADR

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA DO SPRAW KADR

Lokalizacja:

Tarnobrzeg

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0466

Obowiązki:

- realizowanie wszystkich zadań związanych z zatrudnieniem oraz rozwiązywaniem umów o pracę z pracownikami,
- prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków a także zgodnie z RODO,
- przygotowywanie umów cywilnoprawnych,
- koordynacja przepływu dokumentów pomiędzy pracodawcą a pracownikiem,
- obsługa oddelegowania pracowników do pracy za granicą, min. Belgia, Holandia, Dania,
- sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia i oddelegowania, np. zgłoszenie do ZUS, występowanie o A1 czy EKUZ,
- ewidencjonowanie i aktualizacja danych w systemie kadrowym,
- przygotowywanie i wysyłanie deklaracji zgłoszeniowych ZUS,
- składanie deklaracji GUS,
- prowadzenie ewidencji i monitorowanie terminów szkoleń BHP, badań lekarskich, urlopów
- sprawdzanie i rozliczanie czasu pracy,
- obsługa PPK w zakresie zgłaszania i rezygnacji,
- bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy,
- wsparcie managerów oraz pracowników we wszelkich kwestiach dotyczących obszaru kadr,
- przygotowywanie zestawień oraz raportów na potrzeby pracowników oraz kadry kierowniczej, archiwizacja dokumentów po ustaniu zatrudnienia,
- współpraca z zespołem rekrutacji i płac.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD
  • znajomość programu SYMFONIA

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: zarządzanie zasobami ludzkimi

Zawód:

  • Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 4)

Wymagania pożądane:

  • znajomość programu CDN OPTIMA
  • Obsługa programu R2 Płatnik

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe: zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja lub ekonomia. Bardzo dobra znajomość zagadnień i przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce. Znajomość przepisów i procedur oraz doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców, również spoza UE oraz legalizacji ich pobytu - mile widziane.Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, dokładność, terminowość i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań, inicjatywa i poszukiwanie usprawnień

Miejsce pracy: Mechaniczna 5, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 4

Wymagane dokumenty: skierowanie, cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-17

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa